Przenosniki - DOZAGRO Rozdrabniacze do slomy , siana i TMRu.

Rozdrabniacz bel telehawk
Przejdź do treści
Podajniki

Przenośnik ślimakowy z ażurową ssawą na dole i silnikiem do góry. Dostępne średnice to 100 mm, 130 mm oraz 150 mm. Robocza długość podajnika może być od 4 m do 12 m. Widoczne na zdjęciu podwozie dwukołowe jest bardzo przydatne przy częstym przemieszczaniu żmijki.

Przenośnik ślimakowy z koszem i silnikiem na dole. Dostępne średnice to 100 mm, 130 mm oraz 150 mm. Robocza długość podajnika może być od 4 m do 12 m. Do ustawienie przenośnika zastosować widoczną na zdjęciu podporę. Moc silników przy podajnikach skośnych uzależniona jest od przekroju i długości urządzenia.

Przenośnik ślimakowy z sześciokołowym podwoziem transportowym. Przy podajnikach o długości od 8, do podwozia dołączany jest specjalny odciąg usztywniający żmijkę.
Przenośniki ślimakowe koszowe z podporą.

Przenośnik ślimakowy pionowy
o średnicy 150 mm i długości roboczej od 4 m do 12 m. Niezastąpiony do załadunku wysokich silosów zbożowych. Wydajność to ok. 12 t - 15 t / h. Możliwość wyboru 1, 2 lub 3 wysypów. Moc silnika dobierana jest do zamówionej wysokości. Wysokość górnej krawędzi kosza to 0,9 m, jednak w wielu przypadkach nasi klienci obniżają przenośnik z koszem zasypowym równo z podłożem, co pozwala na szybki rozładunek całej przyczepy.

Przenośnik ślimakowy pionowy z podajnikiem bocznym
. Średnica 150mm. Wydajność ok. 15 - 22 t/h. Moc silnika dobierana jest do zamówionej wysokości, od 2,2 do 4,0 kW. Kosz napychający wyposażony jest w silnik o mocy 2,2 kW. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu widocznych na zdjęciu rur spadowych oraz rozdzielaczy 2 i 3-drożnych.

Kosz nakładany
na przenośnik zaciągowy

Kosz przenośnika ślimakowego ocynk.
DOZAGRO | ul. Ludomiry Namysł 36, 63-430 Odolanów | tel: +48 627 374 880 | mail: dozagro@dozagro.com
Wróć do spisu treści