TOMAHAWK C12 - DOZAGRO

Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Przejdź do treści

TOMAHAWK C12

Oferta

Rozdrabniacz Tomahawk C12

Tomahawk C12 jest urządzeniem rolniczym produkowanym przez firmę TEAGLE, która już dawno ugruntowała pozycję silnego gracza na rynku przetwórstwa słomy. Pierwszy raz wprowadziła swoją serię Tomahawk na rynek ponad 30 lat temu. Najnowszy produkt firmy to rozdrabniacz Tomahawk linii C12, który jest kierowany przede wszystkim do gospodarstw zajmujących się masową produkcją rolną oraz firm zajmujących się przetwarzaniem słomy. TEAGLE sporo zainwestowała w rozwój urządzenia i – jak twierdzi – jest to najbardziej wyrafinowany projekt, jaki kiedykolwiek podjęła.

Rozdrabniacz Tomahawk dla odbiorców wielkoskalowych

Tomahawk C12 jest młynem o dużej wydajności służącym do przetwarzania suchych materiałów, takich jak słoma czy kępiaste trawy (np. miskant) przeznaczonym przede wszystkim dla odbiorców i operatorów wielkoskalowych posiadających duże gospodarstwa rolne. Ten rozdrabniacz do słomy potrafi zgniatać bele w kilka minut, do 25 sztuk na godzinę. Tomahawk C12 zapewnia niezmiennie krótkie długości dla ścielenia czy zadawania paszy. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze – szybka kalibracja materiału zapewnia niezawodne działania w ciągu zaledwie paru minut. Młynem można zarządzać zdalnie z kabiny ciągnika rolnego. Przetwarzanie beli z pojazdu nigdy nie było takie proste dzięki bezprzewodowej funkcji Bluetooth.Tomahawk C12 w czasie pracy
Wymiary Tomahawka C12

Niezawodna praca ścielarki

 
Parametry ścielarki do słomy Tomahawk C12 są imponujące. Posiada układ napędowy o dużej mocy 200 KM. Możliwa jest automatyczna regulacja mocy, obrót komory balotów również jest automatycznie regulowany poprzez monitorowanie prędkości obrotowej wirnika. Operator otrzymuje na bieżąco informacje o niewłaściwej prędkości obrotowej wirnika ostrzegającej przed wejściem lub załadunkiem większej ilości materiału do komory balotów.

Ponadto młyn posiada szereg innych zalet, w szczególności takich, jak:
 
     
  • bezpieczny transport drogowy
  •  
  • niezależna hydraulika
  •  
  • schowek na zapasowe sita
  •  
  • składany przenośnik.
Specyfikacja Tomahawka C12

Created with WebSite X5
Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Dozagro Radosław Rybacki
Huta 111e
Odolanów 63-430
NIP:
6221782263
REGON:
300223877
Kontakt
Dozagro Radosław Rybacki - Właściciel
Ludomiry Namysł 36 Odolanów 63-430 POLSKA
Wróć do spisu treści