AG PRODUCTS - DOZAGRO

Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Przejdź do treści

AG PRODUCTS

Oferta
AG Products
Firma AG Engineering, obenie marka znana jako AG Products powstała w 1997 roku w wyniku realizacji uczelnianego projektu. Projekt opierał się na bezpośrednim zaspokojeniu zapotrzebowania w gospodarstwie rolnym. W ten sposób powstał pierwszy dozownik AG Dispenser do rozprowadzania materiałów ściółkowych w boksach dla bydła. Garnett Farms Engineering Ltd jest obecnie wielokrotnie nagradzaną firmą rodzinną. Dostarczamy szeroką gamę maszyn rolniczych na całym świecie.


Logo firmy  AG Products
Szybkie, łatwe i ekonomiczne wykorzystanie materiałów.
Wraz z rosnącym naciskiem na komfort krów należy zadbać o to, aby boksy były dobrze wyścielone,  zastosowanie do dozownika ściółki do boksów legowiskowych jest najbardziej efektywnym sposobem. Urządzenia  serii AG Cubicle Dispencer zostało tak opracowane, aby umożliwić hodowcom regularne ścielenie boksów legowiskowych w sposób szybki i łatwy, minimalizując przy tym pylenie oraz maksymalizując oszczędność materiałów.

Dozownik AG Products Dispenser 125 Hybrid

Dozownik FS (Full Spread) został zaprojektowany specjalnie do ściółki w kurnikach. Korzystanie z FS200 oszczędza czas i pracę, a jednocześnie pozwala na bardziej równomierne i ekonomiczne wykorzystanie materiału ściółkowego. Skraca pracy trzech osób, która zajmowała do 3 godzin, do 30 minut pracy jednej osoby.

AG Products Dispenser FS200 Xtra podczas ładowania

Created with WebSite X5
Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Dozagro Radosław Rybacki
Huta 111e
Odolanów 63-430
NIP:
6221782263
REGON:
300223877
Kontakt
Dozagro Radosław Rybacki - Właściciel
Ludomiry Namysł 36 Odolanów 63-430 POLSKA
Wróć do spisu treści