O Nas - DOZAGRO

Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Przejdź do treści

O Nas

O DOZAGRO

Zadowolony hodowca bydla w oborze, z notesem w ręce
Firma DOZAGRO Radosław Rybacki

Firma DOZAGRO z Odolanowa specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy sprzętu rolniczego, ze szczególnym uwzględnieniem maszyn wykorzystywanych do ścielenia i rozdrabniania, które sprowadzane są od renomowanych producentów.

Oferowane sprzęty mogą być wykorzystywane także jako rozwijarki do bel, co znacząco ułatwia i przyspiesza prace w gospodarstwie. Firma zapewnia również montaż i serwis maszyn rolniczych  oraz prowadzi produkcję urządzeń dla rolnictwa własnej marki.

Dostępne rozdrabniacze słomy i ścielarki do słomy są nieocenioną pomocą dla gospodarstw zajmujących się produkcją zwierzęcą. Pozwalają na zautomatyzowanie obróbki słomy wykorzystywanej w hodowli przy rozrzucaniu ściółki w oborach, chlewniach i kurnikach, a także przygotowywanie i zadawanie paszy w systemie TMR (Total Mixed Ration).

Zastosowanie maszyn rozrzucających słomę jest bardzo szerokie. W asortymencie znajdują się również maszyny i urządzenia przydatne w produkcji ogrodniczej i warzywniczej. Ścielarka do truskawek, borówki amerykańskiej, malin, dyń czy kabaczków pomaga w szybkim rozrzuceniu warstwy słomy. Jej wykorzystanie ułatwia podnoszenie jakości zebranego plonu, chroniąc go przed pleśnią, grzybami i utrzymując optymalną wilgotność.
Ponadto, oferowane rozdrabniacze są niezbędne w produkcji brykietów, pozwalając na zagospodarowanie nadwyżek słomy powstających w gospodarstwie i spożytkowanie jej na własne cele opałowe bądź do wytwarzania brykietów na sprzedaż. Wśród sprzedawanych przez nas maszyn znajdują się też urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania biomasy oraz do transportu i suszenia zboża.
LOGO BLOGA DOZAGRO MASZYNY ROLNICZE
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z TREŚCIĄ NASZEGO BLOGA!
Prezes Dozagro - Radosław Rybacki
RADOSŁAW RYBACKI
Właściciel

Created with WebSite X5
Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Dozagro Radosław Rybacki
Huta 111e
Odolanów 63-430
NIP:
6221782263
REGON:
300223877
Kontakt
Dozagro Radosław Rybacki - Właściciel
Ludomiry Namysł 36 Odolanów 63-430 POLSKA
Wróć do spisu treści