TEAGLE - DOZAGRO

Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Przejdź do treści

TEAGLE

Oferta
                                                                                                                             
Firma Teagle to pochodzący z Kornwalii w Wielkiej Brytanii producent maszyn rolniczych, który wytwarza wiele serii urządzeń do przetwarzania i wykorzystywania słomy, w tym swój najsłynniejszy produkt – rozdrabniacz słomy Tomahawk. Może on służyć zarówno do cięcia kostek różnej wielkości, jak również do rozdrabniania balotów. Firma działa na rynku od 1943 roku, produkując między innymi maszyny do obróbki słomy, rozrzutniki obornika, wielkopowierzchniowe kosiarki do traw, kosiarki bijakowe i mulczery, siewniki do nawozów oraz agregaty rolnicze. Maszyny firmy Teagle są sprzedawane w 35 krajach na całym świecie, ciesząc się opinią niezawodnych, innowacyjnych i znakomicie dopasowanych do potrzeb współczesnego rolnictwa.
Pracownicy Teagle składający maszynę
Tomahawk - wiodąca na rynku gama urządzeń do przetwarzania bel, rozdmuchiwarek słomy i podajników.

Teagle produkuje najszerszą gamę urządzeń do przetwarzania bel dostępnych na rynku. Dzięki różnorodnym zastosowaniom, od wstępnego przetwarzania słomy na paszę po dostarczanie kiszonki do korytarza paszowego, zaprojektowano model odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firma Teagle zyskała reputację producenta wydajnego i niezawodnego, oferując rozwiązania w zakresie żywienia i ściółki do wszystkich zastosowań.

HYDRO SHIELD DUST SUSPENTION SYSTEM DLA TOMAHAWKÓW - nowy system tłumienia pyłu

Wyposażony w 5 dysz zamontowanych na rynnie wylotowej, słoma jest spryskiwana pod wysokim ciśnieniem mgłą wodną przy wyjściu z maszyny, co redukuje poziom pyłu unoszącego się w powietrzu, jak również skraca czas potrzebny na osiadanie cząstek pyłu. Testy w gospodarstwie, przeprowadzone przy użyciu najnowocześniejszego monitora cząsteczek kurzu, wykazały, że nasz całkowicie nowy system tłumienia kurzu "Hydro Shield" zmniejsza ilość wdychanego kurzu.
Hydro Shield redukuje wdychalne cząsteczki pyłu ( PM 1 ) o 41% podczas pracy.
W ten sposób nie tylko uzyskuje się znaczące korzyści dla zdrowia zwierząt gospodarskich i znacznie zmniejszone ryzyko infekcji układu oddechowego, ale również długotrwałe korzyści zdrowotne dla operatora.

Wszystkie standardowe zadania związane z cięciem słomy, rozścielaniem i dystrybucją paszy rozdrabniacz do balotów wykonuje szybko i sprawnie, dodatkowo dając możliwość łatwego wykorzystania produkcji brykietów lub peletów ze słomy.


Maszyny stosowane do cięcia słomy i uzupełniania podłoża dla zwierząt hodowlanych można wykorzystać także do zadawania paszy. Nadają się one znakomicie zarówno do wytwarzania sieczki, jak i do przygotowywania i bezpośredniego podawania pociętej sianokiszonki.

Ścielarka TELEHAWK przeznaczona do współpracy z ładowarkami teleskopowymi zapewnia komfortową pracę bez angażowania ciągnika, który można skierować do realizacji innych zadań w tym samym czasie.

Wysokowydajny młyn do przetwarzania suchych materiałów, takich jak słoma i miskantus, na stałą, krótką długość, przeznaczoną na ściółkę, paszę i biopaliwo. Zaprojektowany z myślą o wykonawcach i operatorach działających na dużą skalę.

Rodrabniacz Teagle Tomahawk C12

Created with WebSite X5
Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Dozagro Radosław Rybacki
Huta 111e
Odolanów 63-430
NIP:
6221782263
REGON:
300223877
Kontakt
Dozagro Radosław Rybacki - Właściciel
Ludomiry Namysł 36 Odolanów 63-430 POLSKA
Wróć do spisu treści