DOZAGRO - DOZAGRO

Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Przejdź do treści

DOZAGRO

Oferta
Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Ścielarka Dozagro
Dozagro
Dozagro Radosław Rybacki to założona w 2001 roku  polska  firma z połódniowej Wielkopolski, zajmująca się handlem i produkcją maszyn rolniczych. Dostarcza gospodarstwom rolnym sprzęt najwyższej jakości.
Słoma jest materiałem używanym w hodowli zwierzęcej od zamierzchłych czasów – udomowienia pierwszych zwierząt gospodarskich – i nic nie wskazuje na to, by w przyszłości można było ją całkowicie wyeliminować. Każda hodowla bazuje na korzystaniu ze słomy – jeśli nie do ściółkowania, to wykorzystuje się ją jako niezbędny, bogaty we włókno roślinne składnik żywieniowy. W zależności od liczebności stada obsługa technologiczna zużywanej słomy stanowi dla hodowcy większe lub mniejsze wyzwanie, zabierając czas i generując dodatkowe koszty. Automatyzacja tych procesów i stosowane w gospodarstwie ułatwienia w postaci rozdrabniacza oraz ścielarki do słomy mogą zdecydowanie podnieść rentowność produkcji. Umożliwiają też producentowi rolnemu skoncentrowanie swoich wysiłków na pozostałych obszarach działalności związanych z hodowlą – to dzięki temu, że rozrzucenie dużej beli słomy zajmuje zaledwie kilka minut.
Ścielarka firmy Dozagro przeznaczona jest do rozprowadzania cienkiej warstwy trocin, wiórów drzewnych, rozdrobnionej lub posiekanej słomy, pelletu ze słomy lub torfu w pomieszczeniach hodowlanych. Maszyna ma dwa talerze rozprowadzające, które aplikują ściółkę na szerokości od 5 do 6 metrów. Materiały dostarczane są do talerzy rozprowadzających za pomocą dwóch wałków ślimakowych, które przenoszą materiał wyściółki przez łyżkę na talerze. Ilość ściółki można dozować za pomocą dwóch regulowanych otworów nad talerzami. Obok talerzy znajdują się płytki regulacyjne, za pomocą których można precyzyjnie ustawić szerokość rozrzutu, niezależnie od rodzaju aplikowanej ściółki.

Ścielarka Dozagro

Młyn  z silnikiem elektrycznym 30 lub 37 kW ze skrzynką elektryczną (przewody 5 m) i amperomierzem. Zaopatrzony w  jedno sito z otworami 8, 10 lub 12mm. Średnica wlotu okrągłego 300/430 mm. Średnica wyjściowa 200 mm. 60 ostrzy promieniowych. 14 noży przednich. Wysokość 2m. Waga 690 lub 730 kg. Wydajność 900-1500 kg/h.
Młyn do słomy Dozagro
Stoły Podawcze

Stół podawczy marki Dozagro do Tomahawka 505M firmy Teagle Machinery Ltd. Nasze maszyny pracują w wielu krajach Europy. Wszystkie maszyny posiadają europejską deklarację zgodności.
Stół podawczy do Tomahawka
INTERNATIONAL DISTRIBUTORS

ROMANIA
SC „AGRO BIO BRICHET” SRL
Romania, mun. Bucuresti, Sector 6, B-dul Iuliu Maniu, nr.7, Birou 17D
Tel:+40765.70.10.50 www.agrobiobrichet.ro e-mail: office@agrobiobrichet.ro

BULGARIA
AGRO BIO BRICHET LTD
Bulgaria, Ruse, Stefan Karadja №10, parter, ofice №4
Tel:+40765.70.10.50 www.agrobiobrichet.bg e-mail: office@agrobiobrichet.bg


Created with WebSite X5
Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Dozagro Radosław Rybacki
Huta 111e
Odolanów 63-430
NIP:
6221782263
REGON:
300223877
Kontakt
Dozagro Radosław Rybacki - Właściciel
Ludomiry Namysł 36 Odolanów 63-430 POLSKA
Wróć do spisu treści