Poznaj ścielarki od AG PRODUCTS

Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Przejdź do treści

Poznaj ścielarki od AG PRODUCTS

DOZAGRO
Opublikowane w Maszyny rolnicze · 18 Lipiec 2023
Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości maszyny rolnicze. Wśród nich znajdują się również nowoczesne i wydajne ścielarki od brytyjskiego producenta AG PRODUCTS. To rozwiązania klasyfikowane jako najlepsze na rynku, które ułatwią codzienne prace w gospodarstwie rolnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz z charakterystyką ścielarek do słomy od AG PRODUCTS.

Jaką firmą jest AG PRODUCTS?
Firma AG PRODUCTS powstała w 1997 roku. To brytyjski producent, który specjalizuje się w konstruowaniu wysokiej jakości maszyn rolniczych. Znakiem rozpoznawczym AG PRODUCTS są m.in. ścielarki do słomy, które należą do najlepszych rozwiązań technologicznych na rynku. Od lat z powodzeniem użytkowane są w gospodarstwach rolnych w Polsce. Każda pojedyncza maszyna rolna od AG PRODUCTS powstaje z dbałością o każdy detal ich wykończenia. Produkcja prowadzona jest zgodnie z przyjętymi procesami i standardami. Dzięki temu w Twoje ręce trafiają m.in. starannie przygotowane i niezawodne ścielarki do słomy. Jako Dozagro jesteśmy ich renomowanym dystrybutorem na polskim rynku.

Ścielarki do słomy – zastosowanie
Jak sama nazwa wskazuje, ścielarki to urządzenia rolnicze, które służą do ścielenia słomy. Stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia sprzętowego gospodarstw rolnych, gdzie prowadzona jest hodowla drobiu. Z powodzeniem wykorzystywane są również przy hodowli krów i świń. Dobrej jakości ścielarka do słomy jest w stanie usprawnić wiele codziennych prac oraz zwiększyć efektywność prowadzonej produkcji. Urządzenie odpowiada za równomierne ścielenie słomy w kurniku. Sprawia również, że ścielenie odbywa się znacznie szybciej niż w przypadku wykonywania tej czynności w sposób ręczny. To bardzo ważny aspekt, ponieważ wymiana słomy w kurnikach powinna odbywać się regularnie. Ścielarka pomoże Ci zaoszczędzić czas oraz siły.

Charakterystyka ścielarek do słomy od AG PRODUCTS
Modele ścielarek do słomy, oferowanych przez AG PRODUCTS, stanowią połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych ze sprawdzonymi systemami mechanicznymi. W ten sposób powstają wydajne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze maszyny rolnicze. Poszczególne modele oferowane przez AG PRODUCTS różnią się parametrami technicznymi, z którymi warto zapoznać się przed zakupem. Każda maszyna wykonana jest z należytą starannością. Cechy charakterystyczne rozwiązań od AG PRODUCTS to przede wszystkim: odporność na intensywną eksploatację w warunkach pracy w gospodarstwie rolnym, wydłużona żywotność i niska awaryjność, a także dobry stosunek ceny do jakości wykonania. Poniżej przedstawiamy wybrane z rekomendowanych modeli ścielarek do słomy od AG PRODUCTS.

Ścielarka AG Cubicle AG PRODUCTS
Ścielarka AG Cubicle to jeden z klasyków od brytyjskiego producenta. Przeznaczony jest do użytkowania w przypadku hodowli krów. Maszyna pozwala na sprawne i bezpieczne ściółkowanie boksów dla bydła. Dozowanie jest prowadzone w sposób równomierny, co przekłada się na jakość końcowego efektu. Jednocześnie w trakcie pracy minimalizuje się pylenie oraz maksymalizuje zużycie dostępnych materiałów na ściółkę. Przekłada się to na wzrost efektywności prowadzonej produkcji oraz optymalizację związanych z nią kosztów. Oszczędność na samej ściółce może wynieść nawet 50% w porównaniu do pracy ręcznej. Ten model ścielarki z powodzeniem poradzi sobie z rozłożeniem takich materiałów jak: trociny, wióry, posiekana słoma, papier, piasek czy też wapno. Maszyna przeznaczona jest do użytkowania na ładowarce lub ciągniku oraz jest prosta w pielęgnacji i utrzymaniu.

Ścielarka AG Pultry Dispenser
Ścielarka AG Pultry Dispenser to model przeznaczony do ściółkowania kurników. Dozownik zaprojektowano w ten sposób, aby praca była wygodna i efektywna. Dzięki temu jako hodowca zaoszczędzisz cenny czas, energię oraz materiał ściółkowy. Ścielenie drobiu odbywa się w sposób równomierny oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki temu zwierzęta mogą cieszyć się doskonale przygotowanym kurnikiem. Przekłada się to na ich dobrostan oraz na poprawę wskaźników prowadzonej hodowli drobiu. Dzięki AG Pultry Dispenser możesz zaoszczędzić wiele godzin każdego dnia. Maszyna zapewnia bardziej ekonomiczne wykorzystanie dostępnych materiałów oraz ich równomierne rozłożenie, o co trudno w przypadku pracy ręcznej. Ścielarka z powodzeniem poradzi sobie z rozłożeniem takich materiałów jak: wstępnie posiekane materiały ściółkowe, łuski ryżowe oraz wióry. Przeznaczona jest do stosowania na ładowarce lub ciągniku.

Dlaczego warto zainwestować w ścielarkę od AG PRODUCTS?
Jest wiele powodów, dla których warto inwestować w ścielarki oferowane przez AG PRODUCTS. Przede wszystkim to maszyny spełniające najwyższe rynkowe standardy i korzystnie wpływające na efektywność prowadzonego gospodarstwa rolnego. Należą do ścisłej czołówki maszyn rolniczych w zakresie wydajności i niezawodności.

Zapraszamy do zapoznania się ze ścielarkami dystrybuowanymi przez Dozagro oraz do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu wybrania modelu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.
Created with WebSite X5
Logo firmy Dozagro Radosław Rybacki
Dozagro Radosław Rybacki
Huta 111e
Odolanów 63-430
NIP:
6221782263
REGON:
300223877
Kontakt
Dozagro Radosław Rybacki - Właściciel
Ludomiry Namysł 36 Odolanów 63-430 POLSKA
Wróć do spisu treści